Vefa Prefabrik

Prefabrike ve hafif çelik yapı sektörünün önde gelen oyuncularından Vefa Group, Türkiye genelinde bayi yapılanmasına gidiyor. Kazan-kazan prensibi ile çalışan bayilik anlayışıyla sektörde bir ilke daha imza atan Vefa Group, 2011 yılı için belirlediği noktalardaki yeni partnerleri ile birlikte sektördeki lider konumunu pekiştirmeyi hedefliyor.

Tam yirmi yıldan bu yana geliştirdiği marka ve ürünler ile sektöründe öncü olan Vefa Group, hazırlıklarını tamamladığı bayilik sistemi ile birlikte partner arayışlarına başladı. Vefa Group eş başkanı Turan Koçyiğit, oluşturdukları sistemin, bugüne kadar geliştirdikleri ürün ve hizmetler gibi yine sektörde bir ilk olacağını ifade etti. Öncelikle kazan-kazan prensibini benimsediklerinin ve bayilik verecekleri girişimcileri iş ortağı olarak gördüklerinin altını çizen Turan Koçyiğit, “elde ettiğimiz karı paylaşmak temel prensibimizdir” ifadesini kullandı.

Teknolojik yatırımlar ve artan kapasite geniş bir coğrafyaya yayılıyor

Vefa Group’un özellikle teknoloji yatırımlarına büyük önem verdiğini belirten eş başkan Turan Koçyiğit, bu sayede geliştirdikleri makine, teçhizat, özel detay ve ürünler sayesinde hem üretim kapasitesinde yüksek artışlar hem de daha kaliteli, standart ve kontrol edilebilir üretimler gerçekleştirdiklerini söyledi. Bugün kadar bunu yaparken işçilik maliyetlerinde sağladıkları tasarrufla ortaya çıkan personel fazlasını ise üretim kapasitesine paralel olarak artan montaj işlerine yönlendirdiklerini ve müstakil uygulama şirketlerinin kurulmasını teşvik edip buna ön ayak olduklarını anlatan Koçyiğit, aynı üretim tesislerinde aynı miktardaki personel ile 5 yıl öncesine göre 5 kat daha hızlı üretimler gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Yüksek kapasiteli üretimlerini, geliştirdikleri bayilik sistemi ile birlikte bundan sonra daha verimli kullanabileceklerini belirten Koçyiğit, Vefa Group’un “müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak” olan misyonunu hatırlatarak, “yeni partnerlerimiz ile birlikte vizyonumuzu ve misyonumuzu daha geniş bir coğrafyaya yayarak sektördeki lider konumumuzu pekiştireceğiz” ifadesini kullandı. Vefa Group’un ürün ve hizmetlerinin yanında uluslararası standartlara dayanan yenilikçi anlayışını da bulundukları bölgelere taşımak isteyen girişimcilere çağrı yapan Turan Koçyiğit, bayilik başvurularını almaya başladıklarını tekrarladı.

Beş marka da bayilik sisteminin içinde yer alıyor

Bünyesinde barındırdığı beş farklı markasıyla faaliyet gösteren Vefa Group, büyük inşaat şirketleri ve müteahhitlere çözümler sunduğu Vefa Prefabrike Yapılar markasıyla; ön üretimli hafif prefabrikeler ve modüler yaşam konteyneri üniteleri ile büyük projeler için kamplar, şantiye binaları, sosyal tesis binaları, acil yerleşim üniteleri ve ofisler kuruyor.

Profesyonellerin yanı sıra son kullanıcı ve bireysel kullanıcılar için çözümler sunan iki markasından biri olan Steelife ile galvanizli hafif çelik yapılardan lüks konutlar ve profesyonel kullanım için prestijli yapılar üreten Vefa Group, diğer markası Nestavilla ile ekonomik, pratik hazır konutlar ve estetik profesyonel binalar meydana getiriyor.

Vefa Group’un yarı mamul ve teknoloji desteği talep eden müşterileri için ortaya çıkardığı teknoloji markalarından biri olan ve panel üreten Neopan markası ise cephe ve çatı örtüsü olarak kullanılan sandviç paneller ile duvar olarak kullanılabilen kompozit paneller imal ederken, bir diğer teknoloji markası Profacto, ekonomik, taşıyıcı ve konstrüktif özel yapı profilleri üretiyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: